ANNOUNCEMENTS

2019-2020 Bahar Dönemi katkı payı yatırımı 27-31 Ocak 2020 tarihleri arasında yapılmalıdır. Belirtilen tarihler sonrasında yapılacak yatırımlar cezaya tabi tutulacak olup, akademik takvime göre zamanında yatırım yapmayan öğrencilerin tüm ders seçimleri 10-14 Şubat 2020 tarihleri arasında gerçekleşebilecektir.

Akademik takvim için tıklayınız.

Ücretler ve yatırım yapılacak banka hesap detayları için lütfen tıklayınız.

 

 

İTÜ-KKTC Öğrencilerinin nakli ile ilgili İTÜ ÜYK kararı için lütfen tıklayınız.

Denizcilik eğitimi gören stajyerlerin istihdamı ile ilgili Deniz Ticaret Odası tarafından denizcilik eğitimi gören stajyerlerin ve gemi sahibi firmaların kullanımına sunulmak üzere “Stajyer Portalı” oluşturulmuştur.

Detaylı bilgi ve üyelik için tıklayınız.

Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği ve Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği programı öğrencilerinin Açık Deniz Not ve Ehliyet sınavına yönelik liman komisyonu sınavı 20 Kasım 2019 Çarşamba günü saat 10.00-17.00 arası yapılacaktır.

Sınava girebilmek için öğrencilerin gerekli süreyi tamamlayıp staj defteri, hizmet belgesi, yurt dışı giriş-çıkış, sigorta belgeleri ile birlikte İTÜ-KKTC Öğrenci İşleri Tuzla Bürosuna teslim etmeleri gerekmektedir. Ehliyet almak için engel dersi olan öğrenciler liman için yapılan sınava giremeyecektir.

 

İTÜ-KKTC EĞİTİM ARAŞTIRMA YERLEŞKELERİ ÖĞRENCİLERİ’NİN DİKKATİ’NE

İTÜ-KKTC Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği ve Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği Programı öğrencilerinin Açık Deniz Eğitimi not ve Ehliyet sınavına yönelik Liman komisyonu sınavı 31.05.2019 Cuma günü saat 10.00 – 17.00 arası yapılacaktır. Sınava girebilmek için öğrencilerin gerekli süreyi tamamlayıp staj defteri ,hizmet belgesi, yurt dışı giriş- çıkış, sigorta belgeleri ile birlikte İTÜ DENİZCİLİK FAKÜLTESİ İTÜ-KKTC Tuzla Ofisine teslim etmeleri gerekmektedir. Ehliyet almak için engel dersi olan öğrenciler liman için yapılan sınava giremeyecektir.

Deniz Ulaştırma İşletme Mühendisliği Programı ve Gemi Makineleri İşletme Mühendisliği Programı öğrencilerinin Açık Deniz Eğitimi not ve Ehliyet sınavına yönelik Liman komisyonu sınavı 03.05.2019 Cuma günü saat 10.00 – 14.00 arası yapılacaktır. Sınava girebilmek için öğrencilerin gerekli süreyi tamamlayıp staj defteri , hizmet belgesi, yurt dışı giriş- çıkış, sigorta belgeleri ile birlikte İTÜ-DENİZCİLİK FAKÜLTESİ İTÜ-KKTC OFİSİ’ne teslim etmeleri gerekmektedir. Ehliyet almak için engel dersi olan öğrenciler liman için yapılan sınava giremeyecektir.

logo

yer    Famagusta / TRNC

tlf    +90 392 630 50 00

ltr    kktcogrenciisleri@itu.edu.tr

ITU North Cyprus

About

Research

Campuses

Share this page

Facebook

Twitter

Google +